adana smmm odasi

smmm odasi 32conv.indd - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_32.pdf

Kaynak: “Mersin SMMMO İnternet Sitesi http://www.mersinsmmmo.org.tr/odamiz/baskanin-mesaji.aspx ”. Muhasebe İçin Yeni Ufuklar: Sosyal Muhasebe. Prof.

SMMM Yeterlilik sınav organizasyonu - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5523/ytrorgnzsynpdf.pdf

29 Kas 2019 ... 1- 7-8 Aralık 2019 tarihinde yapılacak olan SMMM YETERLİLİK SINAVLARI için ... Havale yada EFT yapan adaylarımızın dekontlarını tesmer ...

smmm - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_28.pdf

4. ORDU SMMMO BÜLTEN www.ordusmmmo.org.tr. Muhasebe - denet m mesleğ günü- müzde tar h dönüm noktalarından. b r s n yaşamaktadır. Yen Türk T ca-.

adana sanay‹ odası - Adana Sanayi Odası

http://www.adaso.org.tr/WebDosyalar/Yayinlar/OdaGazetesi/2018/Dosyalar/2018-02-08-351.pdf

8 Şub 2018 ... Adana Hac› Sabanc› Organize Sanayi Bölgesi Bafl- kan› Bekir Sütcü ile bir ... Eko-verimlilik uygulamalar›n›n ... Malzemeleri, Oyuncak Fuar›.

ADANA İLİ SMMM ASGARİ ÜCRET TARİFESİ

https://www.muhasebedr.com/icerikler/dosyalar/2020-1-16-12-19-18.pdf

16 Oca 2020 ... Oda Başkanı. Güney YILMAZ. Asgari Ücret Tarifesi altında kesinlikle iş kabul edilmemelidir. SMMM Disiplin. Yönetmeliği'nin 6. maddesine göre ...

2018 smmm ucret kitap.CDR - ASMMMO Adana Serbest ...

http://adanasmmmo.org.tr/dosyalar/asgari_oda_tarifesi_2018.pdf

2018. ASMMO. ADANA SERBEST MUHASEBECİ. MALİ MÜŞAVİRLER ODASI. SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLİK. ASGARİ ÜCRETLERİ ...

ordu serbest muhasebeci mali müşavirler odası - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/2018%20Faaliyet%20Raporu/2018%20YILI%20E%C4%9E%C4%B0T%C4%B0M%20FAAL%C4%B0YETLER%C4%B0M%C4%B0ZZ.pdf

KARABIYIK, İstanbul SMMM Odası Başkanı Yücel AKDEMİR Katılımı İle ''Kurumlar Vergisi. Beyanında Yol Haritası'' Konulu Seminer Düzenledi. Page 6. 6.

SGK - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5235/SGK-ISTIHDAM-TESVIKLERI-2018---YENI-BURSA-PDFpdf.pdf

1 Eki 2018 ... Muhtasar ve Sgk Ödeme sürelerinde değişiklik yoktur. ✓ Türkiye ... 3 Ay SGK kaydı Bulunmaması ... SINIF DEFTERLERDE MUHASEBE KAYDI.

Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_40.pdf

1 Ara 2014 ... mali müşavirler sorumlulukları ile ilgili VUK. Mükerrer ... ile genel muhasebe kurallarına uygun ve doğru olarak yasal ... görecek, defterler hangi muhasebecide, hangisine gittiği ... lerine borcu olan müşterilerin borcu öde- ... YMM Yeşim ERTUĞRUL ... Yabancılar Mevzuatı ile SGK (SSK- ... tamamen yanlıştır.

B S M M M O - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/yayinlar/prt2019pdf.pdf

31 Ara 2018 ... Bursa SMMMO Başkanı ... Homojenize Gıda Müstahzarları; Dondurma ve Yenilen Diğer Buzlar ... Diğerleri (Golf arabaları vb. taşıtlar). 6,7.

Ordu SMMM Odası 1

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_34.pdf

“Ben bir şey yapmalıyım demek ki. Dolayısıyla en iyi anladığın sermayen yoksa, gücün yoksa, paran yoksa, kendi mesleğini yapıyorsun. Ben muhasebeciliği.

muhtasar sgk - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/4873/muhsgk.pdf

İSTANBUL SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI. ISTANBUL ... Meslek mensupları, meslek odaları ve birlikleri, Muhtasar ve Prim Hiz-.

mersin smmm odası başkanlığı

http://www.mersinsmmmo.org.tr/FileHandler.ashx?id=97514e40-88f9-48f4-afd2-736f8d0ee96f

kurumlar vergisi beyannamesinde 2012 hesap dönemi zararını göstermemesi, 2014 ... tarihinde sonuçlandığından, tasfiye dönemi beyannamesi ile tasfiye sonu.

e-fatura - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/edonusumipek.pdf

1 Eki 2019 ... Ancak buradaki uygulama özellikle Türk Telekom, Turkcell, Vodafone, Avea gibi ... kesintisiz 7 gün 24 saat fatura ve ilgili mesajları alabilir ve ... E-Fatura Yerine Kağıt Fatura Düzenlenmesinin Hükmü Nedir? ... tipi fatura ödeme tipi boş ya da belge tipi diğer, belge açıklaması virman fişi, ödeme tipi boş gibi.

Ordu SMMM Odası bana bir

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_36.pdf

1 Oca 2014 ... Müdürlüğü, Ordu Belediyesi, Esnaf Odası, Ticaret Odası, Ticaret. Borsası, Ordu ... mi ile evrak getir, götür, vergi daire- si, sgk, bankalar vb. ... terdarımızi Vergi Dairesi Müdürleri- ... şifa olduğu bilinen Acısu bulunmakta- dır.

Untitled - Gaziantep SMMM Odası

https://www.gaziantepsmmmo.org.tr/dergi/gsmmo_76sayi.pdf

SMMM - GAZİANTEP SMMMO BASIN. YAYIN KOMİSYONU BAŞKANI. Gaziantep Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası Yayın Organı • Mayıs-Haziran ...

SUNUŞ - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/kurumsal/yonergeler.pdf

g) Staja başlama sınavı İstanbul gidiş-dönüş organizasyonu, SMMM Yeterlilik Sınavı or- ... b) Stajyer adaylarının staj başlatma sınavına yönelik her yılın nisan – ağustos ... Madde 16: İşe alınan personel iki aylık deneme süresine tabidir.

Slayt 1 - Gaziantep SMMM Odası

https://www.gaziantepsmmmo.org.tr/uploads/392/SUNUM.pdf

1 Oca 2018 ... Sevk İrsaliyesi, Müstahsil Makbuzu ve Serbest Meslek Makbuzu Belgelerinin. Elektronik Ortamda Düzenlenme, İletilme ve Muhafazasına İmkan ...

gsmmmo - Gaziantep SMMM Odası

https://gaziantepsmmmo.org.tr/dergi/gsmmmo_78sayi.pdf

31 Oca 2015 ... 2-3 Aralık 2014 tarihinde İŞKUR un düzenlediği Gazi- antep 3. ... Amasya, Ankara, Aydın, Balıkesir, Burdur, Bursa, Ça- nakkale, Çankırı, Çorum ...

ADANA ECZACI ODASI BÜLTENİ ... - Adana Eczacı Odası

https://www.adanaeo.org.tr/indir2-122100WPutemmuz_agustos.pdf

Dolayısıyla meslek örgütleri salt mesleki çıkarların peşinde koşan korporatif orgütlenmeler degildir. ... Ama işi bulmaca çözme derecesinde karıştırmakta iyi niyet ...

41 kere maşallah. - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_41.pdf

muhasebe özlü sözler ... Mesleği- mizin temel sorunu bana göre 'Mes- ... zim temel endişemiz bu. ... kuki ayıp nedeniyle zarara uğradığını bildirerek 25.000 TL'nin tahsilini istemiştir. ... yapıyorlarmış. karşıdan gelen temel ile fadime'yi gören.

27. BÜLTEN son.indd - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_27.pdf

FARUK DOGAN. ) SERBEST MESLEK MENSUBU 4/A KAPSAMINDA SIGORTALI OLABILIR MI ? ... Toplantının son bölümü soru cevap şeklinde tamamlandı ve ... 13.04.2011 tarihinde Oda Toplantı Salonunda TEOS eğitimi verildi. Konuşma-.

Stajyer El Kitabı - Gaziantep SMMM Odası

https://www.gaziantepsmmmo.org.tr/uploads/392/elkitabi.pdf

üzerinde not alanlar staja başlama hakkına kavuşacaktır. 11 ... Muhasebe. - Finansal Muhasebe. - Maliyet ... Staj Değerlendirme Notu sınavlarında bir ders gibi.

edit ö rden - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_45.pdf

de Dünya Standartlarına Yaklaşıldı mı? Bu konuda neler söylemek is- teriniz? ... mıştık eğitimlere hatırlıyorum şim- di- sonra rant kaynağı ... Kilo. Verdiren Tarçın Çayı; 3-4 Çubuk tarçını ve 2 tatlı kaşığı balı, bir bardak su ile kaynatın. Ardından.

muhtasar beyanname - Bursa SMMM Odası

http://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5582/TURMOB2pdf.pdf

16 Oca 2020 ... ✓Saatlik veya günlük ücret sisteminde; Esas olan işçinin ücretinin saatlik veya günlük olarak hesaplanması ve hesaplanan bu ücretin ayda bir ...

muhtasar beyanname - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/Turmob_Bordrolama_V6.pdf

8 Oca 2020 ... İşin Niteliğine Göre Özlük Dosyasında Bulunması. Gereken Evraklar; ... İşten Çıkışta Özlük Dosyasına Eklenmesi Gereken Evraklar;. ✓SGK işten ayrılış bildirgesi ... cümle:6/5/2016- 6715/3 md.) ✓ Denkleştirme süresi Özel ...

STAJIN HEDEFİ - Gaziantep SMMM Odası

https://www.gaziantepsmmmo.org.tr/uploads/392/elkitabi.pdf

☞ Serbest Muhasebeci Mali Müşavir stajyerlerinin. Staj Değerlendirme Notu sınavlarında bir ders gibi değerlendirmeye alınır. DİSİPLİN ESASLARI. 3568 Sayılı ...

Mutlu Yıllar - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_26.pdf

hep beraber, her bir sayıya emeğimizi, sevgimizi, dostluğumu- zu ve yüreğimizi koyuyoruz. Bizlerden ... Katılımcılar arasında muhasebe meslek mensuplarının yanında, uluslararası ... üretim engellenmiş ve odaların verim- sizliği hedeflenmiştir ...

Değerli Bursa SMMM Odası Üyeleri,

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/4785/27092017bp.pdf

27 Eyl 2017 ... ve araçlarınızın tüketimlerini takip edebilmeniz ya da yönetebilmeniz için bptasitmatikonline.com sitesi BP tarafından kullanımınıza sunuluyor.

gelir vergisi - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/gelirvergisiirfanvural.pdf

Beyanname Üzerinde Yapılacak Vergi İndirimleri ... Yıllara Sari İnşaat İşinde Geçici Kabul Tarihinden ... Kanunun mükerrer 20 inci maddesinde yer alan Genç Girişimcilerde Kazanç ... kazanç istisnası ile 8.000 TL'lik indirimden birlikte yararlanamazlar. ... ÖRNEK 2: Gerçek usulde ticari kazanç sahibi Ceyda hanımın ticari ...

inşaat işlerinde kdv - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/abdullahtoluinsaatmuhasebesi.pdf

31 Ara 2018 ... En çok konut satışı yapılan iller sırasıyla İstanbul (159.769), Ankara ... Maliye Bakanlığı, arsa sahibinden tahsil edilemeyen KDV'nin KKEG olduğu ... davlumbaz, bulaşık makinesi, mobilya, perde, avize, vestiyer, televizyon ve.

Uzlaştırma Süresi - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/uzlastirmasunum.pdf

9 Haz 2018 ... Mazbatalı Zarf ile Tebligat. İstinabe ... ve uzlaştırma teklif formunun meşhuratlı davetiye ile adresine tebliğ edilmesi hususunu bilgilerinize.

2018 YILI BSMMMO - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/tarife/2018.pdf

2016 YILI BSMMMO ÜCRET TARİFESİ. 1. 2018 YILI. BSMMMO. ADI/SOYADI. ODA SİCİL NO. ADRES. ÜCRET TARİFESİ. 444 16 44 www.bursa-smmmo.org.tr ...

haksız rekabet modülü - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/ebirlik/kilavuz.pdf

sırayı almıştır. TÜRMOB Bilgi İşlem. Page 4. B- Yeni Sözleşme;. Meslek Mensubu.

BURSA SMMM Odası Tarafından Düzenlenen KGK ONAYLI ...

http://www.asmo.org.tr/tablolar/genel/20180801_bursa_seminer.pdf

1 Ağu 2018 ... NOT 3: Eğitim Ücreti, derse katılmama durumunda iade edilmeyecektir. NOT 4: Eğitimin ... Sınırlı Bağımsız Denetim Standartları, Güvence ... katılmak mümkün olup, başarılı olunan her bir sınav konusu için 20 kredi elde edilir.

kulvar bağımsız denetim ve - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/vedatnalbantoglu.pdf

31 Ara 2016 ... DENETİM VE RAPORLAMA. EĞİTİM NOTLARI İÇERİĞİ. 7) VERGİ İNCELEME RAPORU. • Vergi inceleme rapor örneği. 8) BAĞIMSIZ DENETİM ...

ordu smmm odası kurul ve komisyonları toplandı

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_29.pdf

biz SMMM ve YMM lerin Üst birliği olan TÜRMOB işgücü piyasasında dezavantajlı kesimlere yönelik unutulmuştur. Bu da akla bu konuda bizden destekleyici ...

Staja Başlama Dilekçesi - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/SMMM_Staja_Baslama_Dilekcesi.pdf

. tarihli Staja Giriş Sınavında başarılı oldum. Staja başlayabilmem için istenilen evraklar ekte sunulmaktadır. Bilgilerinizi arz ederim. .......

menkul sermaye iradı - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/gelirlivergi.pdf

gayrimenkul sermaye iratları ile birlikte, 34.000 TL'lik beyan sınırı aşıyorsa yıllık beyanname ile beyan edilecektir. Page 32. 2018 YILI ŞAHSİ GELİRLERİNİN ...

2015-1 ET335K E320335T.UYG ... - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/4568/etik.pdf

3595. 17 Smmm. KENAN TANER. BURSA SMMM ODASI. 3599. 18. Smmm. MEHMET SALİH MERAL. BURSA SMMM ODASI. 3610. 19 Smmm. MESUT TOPCU.

Editörden 41 Sayı… “41 kere maşallah.” - Ordu SMMM Odası

http://ordusmmmo.org.tr/assets/upload/files/dergi/smmmo_41.pdf

27Mali Müşavir Olmaya Hak Kazananlar “Mali Müşavirlik. Ruhsatlarını” Tören İle ... 78 Stajyer Adayları İçin Ordu SMMM Odasında Bir İlk ... adım olan staj başlatma sınavını ka- zandım çok ... de yapılır. Staja başlayabilmek için staja giriş sınavı-.

SMMMStaja Başlama Sınavı Kursu - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/tesmer/egitim/baslama.pdf

Sınav 130 sorudan oluşan test sınavıdır. 2. Staja Giriş Sınavı Konuları ve Konulara Göre Soru Sayıları: Sınavda 30 adet ... İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku. 6.

muhtasar ve prim hizmet beyannamesi - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/SUNU2.pdf

1 Ara 2017 ... Muhtasar ve Prim Hizmet Beyannamelerini elektronik ortamda ... SGK BİLGİ GİRİŞİNE ÖRNEK ... MUHSGK GÖNDERİMİNE ÖRNEK ... ait SGK Bildirimleri Doldurulacak * Vergi Kesintisi ve Diğer Alanlar BOŞ BIRAKILACAK.

sakarya smmm odası 2014 yılı faal yet raporu

https://www.sakaryasmmmo.org.tr/Dosyalar/2014-YILI-FAALIYET-RAPORU.pdf

KOCAELİ SMMM ODASI TÜRMOB FARKINDALIK EĞİTİMİ. 26-30 KASIM 2014 ULUSLARARASI TÜRKİYE MUHASEBE DENETİMİ SEMPOZYUMU. 25 EKİM ...

kayseri smmm odası 2016 yılı faaliyet raporu

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/faaliyetraporu2016.pdf

15 Eki 2016 ... KAYSERİ SMMM ODASI 2016 YILI FAALİYET RAPORU. 1 ... başlama, gerekse staj bitirmeye yönelik kurslarımız büyük ilgi ... KİTAPLAR. 30 ...

sakarya smmm odası 2018 yılı faaliyet raporu

https://www.sakaryasmmmo.org.tr/Dosyalar/2018-FAALIYET-RAPORU.pdf

22 May 2016 ... -Muhasebe defterlerinin tasdiki ve kullanılacak kırtasiye sarf evraklarının ... Yapılan incelemelerde kanuni defterlerin zamanında ve usulüne uygun tasdik işlemlerinin yapıldığı, ... SAYIN ÜYEMİZ, 2018 YILI MAKTU AIDAT UCRETI 490,00 TL ... Türkiye Muhasebe Kongresi 5-6 Ekim 2018 İstanbul'da. Detaylar ...

2011 Yılı Faaliyet Raporu - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/FAALIYETRAPORU2011.pdf

2 Kas 2011 ... Kanunda bahsedilen denetçiler, Bağımsız Denetleme Kuruluşu, Yeminli Mali. Müşavir ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavir'dir. Kanun ...

Detaylı bilgi için tıklayınız. - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/sclinicwellnessbeautycenter.pdf

14 Haz 2019 ... KAYSERİ SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODASI İle. S'CLINIC WELLNESS & BEAUTY CENTER ARASINDA İŞ BİRLİĞİ ...

sakarya smmm odası 2017 yılı faaliyet raporu

https://www.sakaryasmmmo.org.tr/Dosyalar/2017-FAALIYET-RAPORU.pdf

22 May 2016 ... Üçüncü çalışma dönemi olan 01.01.2017 ila 31.12.2017 tarihleri için ... 18.03.2017 YETERLİLİK SINIFI İLE SINAV ÖNCESİ KAHVALTI ...

Serbest Muhasebeci Mali Müşa - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5348/mak19ac-pdf.pdf

18 Oca 2019 ... Maddesinde tanımlanan, Maktu Yıllık Aidat: Memur maaşı ... Yönetim Kurulumuz, Odamızın 04.06.2016 tarihinde gerçekleştirdiği 22. Olağan ...

Stajyer Değerlendirme Formu (Tezkiye) - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/tesmer/degerlendirme.pdf

BURSA SMMM ODASI BAŞKANLIĞI'NA. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Serbest Muhasebecilik Staj Yönetmeliğinin 27. maddesi gereği, ……. / …

2009 Yılı Faaliyet Raporu - Kayseri SMMM Odası

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/FAALIYETRAPORU2009.pdf

Kayseri SMMM Odası yönetimi olarak görevde bulunduğumuz süre içerisinde yaptığımız ... YMM Sınavlarına hazırlık kursu düzenlenerek başlatıldı. »07.08.2009 ...

sakarya smmm odası 2016 yılı faaliyet raporu

https://www.sakaryasmmmo.org.tr/Dosyalar/2016-FAALIYET-RAPORU.pdf

22 May 2016 ... 11.03.2016 ERSİN UMDU SUNUMU İLE ASGARİ ÜCRET DESTEĞİ, İŞ BAŞI ... DEFTER TASDIK VE MUHASEBE ÜCRETLERI HAKKINDA.

2020 YILI PRATİK BİLGİLER - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5585/prt2020pdf.pdf

31 Ara 2019 ... Bursa SMMMO Başkanı ... Homojenize Gıda Müstahzarları; Dondurma ve Yenilen Diğer Buzlar ... Diğerleri (Golf arabaları vb. taşıtlar). 6,7.

1-7 mart 2020 muhasebe haftası programı - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/ajanda/5610/5pdf.pdf

1 Mar 2020 ... 1-7 MART 2020. MUHASEBE HAFTASI PROGRAMI. GÜN. YER / SAAT. ETKİNLİK. 01 MART 2020. Pazar günü. Atatürk Anıtı. HEYKEL. 11:00.

Sevgili meslektaşlarım, 2017 yılına dair ... - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/tarife/2017.pdf

2016 /. KONU. : BSMMMO 2017 Asgari Ücret Tarifesi Hk. 09.12.2016 ... 400,00 TL. İşletme Defteri, noter tasdik ücreti, 2017 yılında kullanılacak olan kırtasiye sarf.

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız. |prt2019pdf.pdf - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/yayinlar/prt2019pdf.pdf

31 Ara 2018 ... İhtiyati Haciz Uygulanması Gereken Haller ........................ 63 ... büyüklüğü ölçüsü ve motorlu zirai araç ölçüsüne göre belirlenir. İŞLETME ...

kocaeli smmm odası ymm sınavlarına hazırlık kursu ders programı

http://www.kocaelismmmo.org.tr/v3/File/KURS%20PROGRAMI.pdf

22 Ağu 2016 ... KOCAELİ SMMM ODASI. YMM SINAVLARINA HAZIRLIK KURSU DERS PROGRAMI. SAAT. YMM. Zihni KARTAL. Vergi Tekniği. Dış Ticaret ve.

kayseri smmm odası 22. olağan genel kurul çalışma raporu

http://www.ksmmmo.org/office/pdf/calismaraporu2016.pdf

7 May 2016 ... sohbetleri, staj başlatma kursu, yeterlilik kursu ve 2 sınıf halinde devam eden İŞKUR Girişimcilik. Kursu olarak eğitim vermekteyiz. Odamızda ...

Dosyayı İndirmek İçin Tıklayınız. |yonergeler.pdf - Bursa SMMM Odası

https://www.bursa-smmmo.org.tr/docs/archive/dosyalar/kurumsal/yonergeler.pdf

ilk dosya müracaatlarının alınması teosweb TESMER Başkanlığı' nın programına ilk kayıtlarının yapılması, b) Stajyer adaylarının staj başlatma sınavına yönelik ...